Кабінет міністрів України під час засідання 14 листопада закликав місцеві органи влади погасити заборгованість за постачання газу перед Нафтогазу та закликам місцеві ради виступити з ініціативою отримання у власність теплоцентралей, що перебуваєть у власності держави.

«Що стосується державних ТЕЦ. Я пропоную міським радам вийти з ініціативою до Кабінету міністрів, щоб отримати у власність тих ТЕЦ, які обслуговують ваші міста. Я думаю, що ми розглянемо це питання на уряді і воно знайде підтримку і ви будете власниками цього майна», — повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він також заявив, що готовий особисто вирішувати питання місцевих громад, проте для цього йому «необхідно розширити повноваження». За словами прем'єра, відповідну пропозицію вже внесено до парламенту.

Напередодні у Нафтогазі повідомляли, що проблеми з забезпеченням газу мають 22 теплопостачальники з 1146.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 10 запитань про опалення: міста без тепла, бо постачальники заборгували Нафтогазу мільярди

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині учні 38 шкіл залишаються на вимушених канікулах через відсутність опалення.

Нагадаємо, у херсонських школах зупинили навчання через відсутність опалення.

12 листопада у Кривому Розі містяни підпалили шини під офісом «Криворіжгаз» через відсутність опалення. Та вже наступного дня в місті запрацювали всі котельні. Через відсутність опалення поліція відкрила кримінальне провадженняНафтогаз звинуватив облгаз, який контролює український олігарх Дмитро Фірташ, у зриві опалювального сезону в Кривому Розі.

13 листопада місцева влада Шепетівки пообіцяла підключити до опалення всі житлові будинки міста.

Поділитись: