Близько сотні людей долучилися до Всеукраїнської акції «Червоні лінії для Зеленського» напередодні «нормандської зустрічі» лідерів України, Франції, Німеччини та Росії у Парижі 9 грудня.

Про це передає кореспондент hromadske.

На мітинг зібралися близько сотні людей біля пам‘ятника Дюку Де Рішельє.

Метою акції є привернення уваги одеситів та президента Володимира Зеленського до можливих помилок, які Зеленський може зробити під час «нормандської зустрічі».

«Ми не бачимо жодного сенсу в цій зустрічі. Ми не дозволимо капітулювати та здати нашу країну. Як саме її можна здати, один із варіантів — це хоча б натяк на федералізацію. Наш президент повинен знати, якщо, що, то ми його знесемо дуже швидко», — сказав організатор Роман Чорномаз.

Також понад 200 харків'ян зібралися на мітинг, щоб застерегти президента Володимира Зеленського від перетину «червоні лінії» під час перемовин у «нормандському форматі» 9 грудня у Парижі.

На Майдані Незалежності люди збиралися на Всеукраїнське віче «Червоні лінії для Зеленського». Подія присвячена поїздці президента Володимира Зеленського до Парижа для участі у «нормандській зустрічі».

Також представники української діаспори вийшла на мітинг в Парижі напередодні зустрічі у «нормандському форматі» лідерів України, Франції, Німеччини та Росії.

Нагадаємо, лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Згідно з опитуванням, переговори Зеленського з Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі підтримують 75% українців.

1 грудня 2019-го міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров анонсував неформальні переговори президентів України та Росії під час «нормандської зустрічі». Він вважає, що ця зустріч буде корисною. Лавров наголосив, що «безглуздо гадати», наскільки повномасштабною й повноформатною буде зустріч двох президентів. Президент Володимир Зеленський підтвердив, що планує зустрітися окремо з президентом Росії Володимиром Путіним та іншими учасниками «нормандської четвірки».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile