Музикант, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук назвав головною метою свого походу до Верховної Ради звільнення українців з російських в’язниць.

Про це Вакарчук заявив журналістам у суботу, 25 травня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми зробимо все, щоби якомога скоріше і політв’язні, і військовополонені повернулися додому. Я бачу в цьому своє персональне завдання», — сказав він.

Музикант розповів, що декілька тижнів тому на концерті в Одесі батько полоненого моряка Василя Сороки Віктор дав йому браслет, щоби той не давав забувати, що в ув’язненні в Росії перебувають українські громадяни.

«Я не знімаю цей браслет, і він мені кожен день нагадує, заради чого я маю йти сьогодні до Верховної Ради — для того, аби такі люди, як Василь Сорока, Олег Сенцов та інші якнайшвидше повернулися додому живими і неушкодженими», — наголосив Вакарчук.

Нагадаємо, 25 травня на «Книжковому Арсеналі» Вакарчук зачитав листи українських політв’язнів Олега Сенцова та Павла Гриба.

16 травня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року. Відповідаючи на питання Громадського, навіщо його він іде в парламент і в чому унікальність його партії, Вакарчук зазначив, що його мета — «змінили політичну культуру».

За словами соціолога Любомира Мисіва, партія Вакарчука забирає голоси у партій Петра Порошенка і Анатолія Гриценка.

Згідно з останнім опитуванням, найвищий рейтинг має партія президента Володимира Зеленського, далі йде партія кума Путіна Віктора Медведчука. «Блок Петра Порошенка» має рейтинг у 8,8%, «Голос» Вакарчука — 4,6%, «Громадянська позиція» — 2,3%.

Поділитись: