Воротар донецького «Шахтаря» та збірної України Андрій П’ятов написав листа підтримки полоненим українським морякам, а також подарував футболки з їхніми прізвищами.

Як повідомляє Tribuna, кримські активісти Осман Пашаєв і Лейла Омер, а також Наталя Красненкова збирають листи відомих людей для полонених моряків. Родичі Богдана Небелиці, В’ячеслава Зінченка та Володимира Лісового заявили, що вони хотіли би отримати лист від П’ятова. Футболіст написав його прямо в літаку.

«Хотів би всім нашим морякам, які перебувають у полоні, передати слова підтримки. Упевнений, у хлопців сильний характер, вони подолають всі випробування з високо піднятою головою. Сил вам, хлопці, здоров'я, віри в себе, тримайтеся. Вас не зламати!», — написав голкіпер «Шахтаря» морякам.

Воротар донецького «Шахтаря» та збірної України Андрій П’ятов написав листа підтримки полоненим українським морякам
Фото:

Його Величність Футбол

Також П’ятов підписав футболки «гірників» з прізвищами Небелиці, Зінченка та Лісового.

Футболки «гірників» з прізвищами полонених моряків Богдана Небелиці, В’ячеслава Зінченка та Володимира Лісового
Фото:

Його Величність Футбол

Раніше адвокат Микола Полозов повідомив, що захист українських моряків готує перший пакет документів до Європейського суду з прав людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Питання політичне: як Росія фабрикує справи українських моряків

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. При виході з Керченської протоки російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Троє з них дістали поранення.

Після захоплення усіх українців взяли під варту на 2 місяці. Їх звинуватили у незаконному перетині кордону Російської Федерації в Чорному морі. 29 листопада українців вивезли до СІЗО Москви.


Поділитись: