УКРАЇНА

Віра Савченко звернулась до Трампа з проханням звернути увагу на справу сестри

2 квітня, 2018 15:27
УКРАЇНА/Віра Савченко звернулась до Трампа з проханням звернути увагу на справу сестри
Зберегти
Вигляд
Голова політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» Віра Савченко звернулась до президента США Дональда Трампа з проханням підняти на міжнародних майданчиках питання арешту її сестри — Надії Савченко та проблему корупції в Україні.

Голова політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» Віра Савченко звернулась до президента США Дональда Трампа з проханням підняти на міжнародних майданчиках питання арешту її сестри — Надії Савченко та проблему корупції в Україні.

Про це Віра Савченко повідомила у Facebook.

«За свою політичну діяльність, послідовну боротьбу з системною корупцією в Україні Надія Савченко була незаконно арештована та утримається в місцях позбавлення волі»,  — написала вона.

Віра Савченко нагадала, що її сестра Надія оголосила безстрокове голодування, «намагаючись привернути увагу пересічних українців і всього світу про переслідування в Україні політичних опонентів».

«Політична діяльність, боротьба з корупцією, опозиційність висловлень до чинної влади та особисто до президента України стали основною причиною публічного засудження моєї сестри», — додала вона.

Вона звернулась до Трампа з проханням «на всіх майданчиках міжнародної дипломатії підняти питання щодо переслідування в Україні опозиційних політиків, питання усунення конкурентів на майбутніх виборах Президента України шляхом політичного переслідування опонентів».

Також вона попросила підняти проблему «глибоко інтегрованої корупції, яку очолює особисто Голова держави та наступ на ЗМІ, що непідконтрольні владі».

«Просимо Вас забезпечити пильний міжнародний нагляд за ситуацією переслідування моєї сестри, Надії Савченко, аби унеможливити порушення прав людини та утиски політика за його законні переконання», — наголосила Віра Савченко.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Три смертельні постріли для Героя України — документальний фільм Hromadske.doc

Нагадаємо, 29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодує вже шостий день. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Раніше Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

Пов`язані новини