Єврокомісія вимагає від Британії 2,7 млрд євро несплачених митних зборів
Єврокомісія направила офіційне повідомлення уряду Британії про необхідність сплатити 2,7 мільярди євро митних платежів, які не заплатили британські імпортери, підробляючи документи.
Єврокомісія направила офіційне повідомлення уряду Британії про необхідність сплатити 2,7 мільярди євро митних платежів, які не заплатили британські імпортери, підробляючи документи.
Про це йдеться на сайті Єврокомісії.
Дане повідомлення стало другим кроком у процедурі відшкодування втрат, яких зазнав бюджет Євросоюзу. Якщо британський уряд не дотримається рекомендацій та не сплатить зазначену суму разом з відсотками до бюджету ЄС, Єврокомісія зможе відшкодувати ці кошти через Суд ЄС.
Зазначимо, що у березні 2018 року Європейська агенція з боротьби із шахрайством провела розслідування, у ході якого виявила, що низка британських імпортерів підробляли документи та податкові накладні на придбані китайські товари, що призвело до втрати бюджетом ЄС 2,7 мільярдів євро.
Раніше повідомлялося, що на переговорах в австрійському місті Зальцбург щодо виходу Британії зі складу ЄС все ще не досягли домовленості щодо угоди про торгівля, яка діятиме по завершенню Brexit.
Раніше в Єврокомісії заявили, що ЄС та Британія збережуть тісні торговельні зв’язки після Brexit. Прем'єрка Британії Тереза Мей заявила, що особисто вестиме переговори з ЄС.
Також мер Лондона пропонує провести ще один референдум щодо виходу Британії з ЄС.
Нагадаємо, 9 липня міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон подав у відставку. Таке рішення Джонсона оголосили за 30 хвилин до того, як Мей повинна була виступити перед парламентом щодо її нового плану Brexit. Міністр з питань Brexit Девід Девіс також подав у відставку через невдоволення результатами зустрічі з прем’єр-міністеркою Терезою Мей, на якій обговорювали план виходу з ЄС. За кілька годин у Британії призначили нового міністра з питань Brexit — ним став Домінік Рааб.
Джонсон і Девіс критикували план виходу Британії з ЄС, який погодив британський уряд. Королева Єлизавета ІІ дала королівську згоду на закон про Brexit. Цей план передбачає, зокрема збереження зони вільної торгівлі з ЄС:
23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якими будуть наслідки Брекзиту для України та НАТО?
29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit.
На переговорах Британії та ЄС вирішили продовжити перехідний період Brexit до 2020 року. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британія залишає ЄС, але не Україну — британський міністр у справах Європи
- Поділитися: