Адвокат екс-очільника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі подав у Національне антикорупційне бюро заяву про вчинення кримінального злочину при позбавленні Саакашвілі громадянства

Адвокат екс-очільника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі подав у Національне антикорупційне бюро заяву про вчинення кримінального злочину при позбавленні Саакашвілі громадянства.

Про це адвокат Руслан Чернолуцький повідомив у Facebook.

«Саакашвілі вважає навмисними і злочинними дії вищих посадових осіб Державної міграційної служби України та членів Комісії при Президентові України з питань громадянства, які 25-26 липня сфабрикували подання і рішення про втрату і позбавлення його громадянства України. У НАБУ додалася ще одна гучна справа по міграційній службі», — написав адвокат.

21 листопада повідомлялося, що позов Саакашвілі проти Порошенкастосовно припинення громадянства зняли з розгляду через звільнення судді. 

30 листопада стало відомо, що Саакашвілі продовжили термін законного перебування в Україні на три місяці.

ЧИТАЙТЕ: «Один на площі»: як зруйнувався «Карфаген» нової опозиції

3 листопада Вищий адмінсуд України відкрив провадження у справі про припинення громадянства Саакашвілі

Раніше Саакашвілі оскаржив у суді рішення Державної міграційної служби про відмову в наданні статусу біженця або у визнанні його особою, яка потребує додаткового захисту.

1 листопада Державна міграційна служба України вдруге відмовила Саакашвілі в наданні статусу біженця. Раніше Саакашвілі заявив, що в Генпрокуратурі готують документи для його екстрадиції в Грузію.

Наприкінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Поділитись: