Президент України Володимир Зеленський після зустрічі в «нормандському форматі» дав перше повноцінне інтерв'ю російським журналістам.

Про це повідомляє «РИА Новости».

«Головне, що ми всі почали спілкуватися», — сказав Зеленський російським журналістам.

Показати інтерв’ю планують у неділю, 15 грудня, о 20:00 за київським часом у програмі «Москва. Кремль. Путін.» на телеканалі «Россия-1».

Зазначимо, у четвер, 12 грудня, телеканал «Звезда», яким володіє Міністерство оборони Російської Федерації, зняв сюжет про свою поїздку до Києва.

Знімальна група «Звезди» стала одними з перших російських журналістів, яких пустили до Києва після відповідної заяви президента України Володимира Зеленського на саміті «Нормандської четвірки» в Парижі 9-10 грудня.

«Ви приїдьте, я вам особисто покажу. Тільки щоб реально. Не так, як ваші, є там товариш Соловйов. Весело говорить у Москві, що відбувається — а я завжди кажу, а ви приїдьте прямо, що у нас відбувається, подивіться, походіть ніжками, ручками, «глазкамі». Нічого страшного, я думаю, туфлі Бріоні, чи що там, не забруднить людина», — сказав тоді Зеленський, відповідаючи на питання журналістів.

Російський пропагандист Володимир Соловйов у відповідь нагадав, що йому заборонено в’їжджати в Україну, запропонував українському президенту Зеленському зробити з ним інтерв’ю, а також закликав його відвідати окупований Донецьк.

За словами пропагандиста, російський лідер, на відміну від українського, думає про людей, про що говорив під час «нормандського саміту».

Поділитись: