Аркадій Бабченко увійшов до списку лауреатів премії «Людина року»
Фото:

 Фото: Ivan Trefilov

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко увійшов до списку лауреатів премії «Людина року» за версією журналу Time.

«Стати людиною року, обігнавши Дональда Трампа, який на другій сходинці - done. Піду по пиво чи що», — написав Бабченко, коментуючи номінацію.

11 грудня журнал Time назвав «Людиною року-2018» групу журналістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Люди року за версією TIME: хто вони?

Нагадаємо, увечері 29 травня українські спецслужби інсценували смерть Бабченка, але замах на нього дійсно готувався, заявили в СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Уся ця гра була недаремною»: російський журналіст Бабченко — про спецоперацію СБУ, «список-47» і докази замаху

Під час прес-конференції щодо спецоперації генпрокурор Юрій Луценко різко засудив тих, хто критикував владу після «вбивства» Бабченка. Глава ГПУ закликав спростувати «весь той бруд і всю брехню, яка була вилита за неповну добу на правоохоронну систему Україну».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка: реакція світу на спецоперацію з Бабченком

31 травня волонтер, учасник бойових дій на Донбасі Олексій Цимбалюк назвав себе виконавцем в організації замаху на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка. Він проходить у справі як свідок. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не можна брехати про життя чи смерть журналіста» — представник ОБСЄ зі свободи слова

Також суд назвав ім'я підозрюваного в організації замаху на вбивство журналіста Бабченка. Ним виявився Герман Борис Львович, якого суд взяв під варту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємний агент зі «Шмайсером»: що треба знати про Бориса Германа

Поділитись: