Світ

Журналіст Бабченко увійшов до списку лауреатів премії «Людина року» за версією Time

Time
Світ/Журналіст Бабченко увійшов до списку лауреатів премії «Людина року» за версією Time
Зберегти
Вигляд
lead
Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко увійшов до списку лауреатів премії «Людина року» за версією журналу Time.

«Стати людиною року, обігнавши Дональда Трампа, який на другій сходинці - done. Піду по пиво чи що», — написав Бабченко, коментуючи номінацію.

11 грудня журнал Time назвав «Людиною року-2018» групу журналістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Люди року за версією TIME: хто вони?

Нагадаємо, увечері 29 травня українські спецслужби інсценували смерть Бабченка, але замах на нього дійсно готувався, заявили в СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Уся ця гра була недаремною»: російський журналіст Бабченко — про спецоперацію СБУ, «список-47» і докази замаху

Під час прес-конференції щодо спецоперації генпрокурор Юрій Луценко різко засудив тих, хто критикував владу після «вбивства» Бабченка. Глава ГПУ закликав спростувати «весь той бруд і всю брехню, яка була вилита за неповну добу на правоохоронну систему Україну».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка: реакція світу на спецоперацію з Бабченком

31 травня волонтер, учасник бойових дій на Донбасі Олексій Цимбалюк назвав себе виконавцем в організації замаху на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка. Він проходить у справі як свідок. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не можна брехати про життя чи смерть журналіста» — представник ОБСЄ зі свободи слова

Також суд назвав ім'я підозрюваного в організації замаху на вбивство журналіста Бабченка. Ним виявився Герман Борис Львович, якого суд взяв під варту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємний агент зі «Шмайсером»: що треба знати про Бориса Германа

Пов`язані новини