Засновниця проекту Zaborona.com, член громадської організації «Громадське телебачення» журналістка Катерина Сергацкова повідомила, що її викликали до СБУ у якості свідка у «справі  Бабченка».

Засновниця проекту Zaborona.com, член громадської організації «Громадське телебачення» журналістка Катерина Сергацкова повідомила, що її викликали до СБУ у якості свідка у «справі  Бабченка».

Про це Сергацкова повідомила Громадському.

«Мені вручили повістку про виклик до головного слідчого управління СБУ у якості свідка у справі замаху на Бабченка», — повідомила журналістка. 

2 червня Катерина Сергацкова повідомила Громадському, що після інсценування замаху на Бабченка їй телефонували з СБУ і просили прийти на зустріч із керівництвом Служби. Журналістка зазначила, що тоді на зустріч із СБУ не прийшла.

«Після цього мені ніхто не телефонував, нікуди не запрошував, і я не знаю, чи маю я почуватись в безпеці. Я пов'язую цей дзвінок із запрошенням інших журналістів до СБУ», — сказала журналістка.

Раніше Громадське звернулось до журналіста Османа Пашаєва і він підтвердив, що його також викликали до СБУ через інсценування «вбивства» російського журналіста Аркадія Бабченка.

Також Громадському стало відомо, що до СБУ викликали журналісток Тетяну Даниленко та Соню Кошкіну.

Також раніше повідомлялось, що журналістів Ганапольського та Кисельова викликали в СБУ у справі «вбивства» Аркадія Бабченка.

Генеральний прокурор Юрій Луценко 1 червня повідомив, що інсценування «вбивства» Бабченка допомогло слідству отримати список із 47 потенційних жертв, на яких планувався замах. Серед них, за даними ГПУ, була велика кількість журналістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка: реакція світу на спецоперацію з Бабченком

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко живий. Він не помер увечері 29 травня у результаті замаху. Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався, заявили в СБУ. 

Суд назвав ім'я підозрюваного в організації замаху на вбивство журналіста Бабченка. Ним виявився Герман Борис Львович. Суд взяв під варту на 2 місяці Германа. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємний агент зі «Шмайсером»: що треба знати про Бориса Германа

Поділитись: