У Китаї почали тестувати вакцини проти коронавірусу на тваринах

Науковці у Китаї заявили, що почали тестувати вакцини проти вірусу Covid—19 на тваринах.

Про це передає South China Morning Post.

Директор біологічного центру комітету з охорони здоров'я Китаю Чжан Сіньмінь розповів, що науковці створили комп'ютерну модель, яка допомогла відібрати з 70 тисяч препаратів 100 для їхнього подальшого вивчення.

Так, за словами Сіньміня, деякі вакцини почали тестувати на тваринах, а деякі види лікування випробовують на людях. Протималярійний засіб хорохінфосфат успішно пройшов тестування на 100 пацієнтах у Пекіні. Також лікарі вважають успішним переливання крові від людей, які одужали, до тих, хто ще хворіє. Сіньмінь зазначив, що деякі вакцини почали тестувати на тваринах.

За останніми даними, у світі 69 256 інфікованих коронавірусом, найбільше — на материковому Китаї. Через вірус померли 1 669 людей, одужати вдалося 9 64.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 25 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії, Індії та Африці. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.
  • В Україні наразі немає випадків інфікування, однак відомо, що двоє українців є серед інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.