У Києві почали перевіряти споруди для укриття населення
У Києві рятувальники почали перевірки найпростіших споруд цивільного захисту міста для укриття населення. Про це повідомили у прес—службі Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Зазначається, що рятувальники перевірять найпростіші укриття та споруди подвійного призначення, їхній технічний стан, наявність вказівних табличок, інформаційних табличок з номерами телефонів відповідальних осіб та відповідність місць розташування об’єктів з інтерактивною картою Google.
Перевірки проводять співробітники Головного управління ДСНС разом з представниками органів місцевої влади.
«У разі виявлення порушень, або розбіжностей розташування об’єктів з інтерактивною картою, представниками органів місцевої влади такі порушення фіксуються і в найкоротші терміни повинні бути усунені», — йдеться у повідомленні.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як в Україні впроваджують воєнний стан
Через агресію Росії в морі в Україні запровадили воєнний стан у 10 областях. Він діятиме 30 днів і завершиться 26 грудня. Рішенню про воєнний стан передувала агресія Росії в морі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде
Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося
Згодом російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Усіх українців взяли від варту на 2 місяці.
Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Керченські бранці: що відомо про українських моряків, яких захопили російські військові