УКРАЇНА

Апеляційний суд залишив депутатку Савченко під вартою

9 серпня, 2018 15:59
УКРАЇНА/Апеляційний суд залишив депутатку Савченко під вартою
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Києва залишив народну депутатку Надію Савченко під вартою до 10 вересня.

Апеляційний суд Києва залишив народну депутатку Надію Савченко під вартою до 7 вересня.

Так, суд не задовольнив клопотання про взяття депутатки на поруки.

За словами адвоката Костянтина Глоби, колегія суддів скасувала рішення Шевченківського райсуду про тримання під вартою депутатки, однак продовжила такий же запобіжний захід.

«По факту залишився той самий запобіжний захід, який було обрано раніше», — сказав Глоба, передає «Укрінформ».

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. За цими статтями їй загрожує довічне ув'язнення.

25 липня суд залишив без змін запобіжний захід для Надії Савченко у вигляді тримання під вартою до 10 вересня.

Савченко не перевірили на поліграфі, як було заплановано. Також вона продовжила голодування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

22 березня 2018-го Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування

3 квітня один з адвокатів Надії Савченко Віктор Чевгуз взяв самовідвід. 11 травня  стало відомо, що від Надії Савченко пішли обидва її адвокати — Олег Соловей та Дмитро Бугай.

Соловей зазначив, що причиною цьому стала, зокрема, і «некоректна поведінка і позиція сестри Савченко — Віри, яка втручається у робочі відносини захисників і підзахисної».

14 травня на черговому засіданні суду Савченко заявила про розірвання співпраці з адвокатами, «бо не може за них платити».

19 травня стало відомо, що депутатка Савченко знову найняла адвокатів для захисту в суді. Ними стали Олександр Шадрін та Костянтин Глоба.

Більше про:
# Надія Савченко
Пов`язані новини