УКРАЇНА

Перевірку на поліграфі не провели, Савченко продовжила голодування — адвокат

24 липня, 2018 14:06
УКРАЇНА/Перевірку на поліграфі не провели, Савченко продовжила голодування — адвокат
Зберегти
Вигляд
Народну депутатку Надію Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів та спробі повалення конституційного ладу, не перевірили на поліграфі — Савченко продовжила голодування.

Народну депутатку Надію Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів та спробі повалення конституційного ладу, не перевірили на поліграфі — Савченко продовжила голодування.

Про це Громадському повідомив адвокат Савченко Олександр Шадрін.

За його словами, перевірку на поліграфі не провели через дві причини: до Савченко не допустили захисника Олександр Тананакіна та через те, що слідчий не хотів ставити запитання, про які клопотала Савченко.

Як повідомив Шадрін, адвокат прибув на місце допиту, проте його не допустили, опираючись на відсутність дозволу слідчого.

Також слідчий ставив переформульовані запитання, а не ті, про які раніше клопотала Савченко. За словами адвоката, у Савченко «можуть бути певні реакції щодо слова «зброя», тому запитання для допиту треба прописувати коректно.

Раніше повідомлялося, що Савченко 24 липня продовжить  процедуру проходження експертизи на поліграфі.

13 липня Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання прокурорів про продовження запобіжного заходу Савченко у вигляді тримання під вартою. Після цього депутатка оголосила голодування.

У травні Савченко перервала голодування для проходження експертизи на поліграфі.

22 березня 2018-го Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

3 квітня один з адвокатів Надії Савченко Віктор Чевгуз взяв самовідвід.

11 травня  стало відомо, що від Надії Савченко пішли обидва її адвокати — Олег Соловей та Дмитро Бугай.

Соловей зазначив, що причиною цьому стала, зокрема, і «некоректна поведінка і позиція сестри Савченко — Віри, яка втручається у робочі відносини захисників і підзахисної».

14 травня на черговому засіданні суду Савченко заявила про розірвання співпраці з адвокатами, «бо не може за них платити».

14 травня Шевченківський районний суд Києва розглядав продовження запобіжного заходу Надії Савченко. Однак, засідання перенесли через відмову Савченко від адвоката Олександра Шадрина.

15 травня суд залишив Савченко під вартою ще на два місяці.

19 травня стало відомо, що депутатка Савченко знову найняла адвокатів для захисту в суді. Ними стали Олександр Шадрін та Костянтин Глоба.

/Ольга Кириленко

Більше про:
# Надія Савченко
Пов`язані новини