У народного депутата від «Слуги Народу» та колишнього гендиректора телеканалу «1+1» Олександра Ткаченка заявили, що він орендував цього літа будинок на Трухановому острові, але не той, про який розповіли Bihus.info, та внесе його до декларації за цей рік.

Про це hromadske повідомила прессекретарка Олександра Ткаченко.

«По-перше, я не володію будинком. По-друге, орендую його, і не той, який на фото, а інший. По-третє, орендував його цього літа. Я неодноразово бував на Трухановому острові, займався там спортом. Місце чудове, тому в цьому році ми з дружиною вирішили орендувати на літній період там будинок. Договір оренди підписали на пів року ще в травні цього року. Тому оренда буде відображена в декларації за поточний рік», — зазначив народний депутат.

Нагадаємо, журналісти Bihus.info повідомили, що Олександр Ткаченко не задекларував маєток, який розташовується у природоохоронній зоні на Трухановому острові в Києві.

За інформацією видання, на ділянці землі в 4 гектари розташовується основний будинок, два будинки меншого розміру та подвір'я з озером на ганку. Цю ділянку Київ передав в оренду на 15 років для водноспортивного комплексу «Учбово-спортивний комерційний клуб «Україно».

На цій землі заборонено будувати житло, бо земля лісогосподарського значення стосується прибережної захисної смуги та входить до охоронної зони.

Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про столицю», який зокрема передбачає розділення повноважень мера Києва та голови КМДА, створення Київського магістрату, виконавчого органу влади, ліквідацію райдержадміністрацій та створення районних рад. 

Одним з авторів закону є Олександр Ткаченко, депутат від «Слуги народу», який згодом подав декларацію в Національне агентство з питань запобігання корупції, де вказав, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, 4 вересня уряд направив президенту подання на звільнення Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Сам Кличко називає своє звільнення незаконним.

Ще 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови КМДА Віталія Кличка.

Кличка в Офісі президента звинуватили в підконтрольності «смотрящим» та заявили про необхідність розмежувати посади міського голови та очільника КМДА.

Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції. Водночас брати участь у позачергових виборах він готовий.

Поділитись: