Народний депутат від «Слуги народу» та колишній гендиректор телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко не задекларував маєток у природоохоронній зоні на Трухановому острові в Києві.

Про це повідомляють журналісти Bihus.info.

«Задекларувати нібито орендований будинок на острові Ткаченко мав ще бувши кандидатом в народні депутати, але цього так і не зробив», — пишуть журналісти.

На ділянці землі в 4 гектари розташовується основний будинок, два будинки меншого розміру та подвір'я з озером на ганку. Цю ділянку Київ передав в оренду на 15 років для водноспортивного комплексу «Учбово-спортивний комерційний клуб "Україно"».

На цій землі заборонено будувати житло, бо земля лісогосподарського значення стосується прибережної захисної смуги та входить до охоронної зони.

Журналісти зазначили, що наразі маєток оточено парканом, а біля автоматичних воріт постійно чергує сторож, який пояснює охочим підійти до води, що це приватна територія.

За інформацією Bihus.info, фото з цього маєтку на Трухановому острові Олександр Ткаченко оприлюднив у травні 2018 року, що свідчить про те, що використовує він його понад рік.

Сам народний депутат заперечив інформацію про те, що він володіє будинком та зазначив, що орендував цього літа будинок, але не той, про який розповіли журналісти Bihus.info.

«Я неодноразово бував на Трухановому острові, займався там спортом. Місце чудове, тому в цьому році ми з дружиною вирішили орендувати на літній період там будинок. Договір оренди підписали на пів року ще в травні цього року. Тому оренда буде відображена в декларації за поточний рік», — зазначив Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, народний депутат від «Слуги народу» Олександр Ткаченко подав декларацію в Національне агентство з питань запобігання корупції, де вказав, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про столицю», який зокрема передбачає розділення повноважень мера Києва та голови КМДА, створення Київського магістрату, виконавчого органу влади, ліквідацію райдержадміністрацій та створення районних рад. 

Одним з авторів закону є Олександр Ткаченко, депутат від «Слуги народу», якого називають можливим кандидатом на посаду мера Києва.

Нагадаємо, 4 вересня уряд направив президенту подання на звільнення Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Сам Кличко називає своє звільнення незаконним.

Ще 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови КМДА Віталія Кличка.

Кличка в Офісі президента звинуватили в підконтрольності «смотрящим» та заявили про необхідність розмежувати посади міського голови та очільника КМДА.

Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції. Водночас брати участь у позачергових виборах він готовий.

Поділитись: