Доказів щодо п’яти підозрюваних у справі нападу на радницю міськголови Херсона Катерину Гандзюк зібрано набагато більше, аніж щодо Миколи Новікова, який пробув під вартою близько 2 тижнів і якого згодом визнали невинуватим.

Доказів щодо п’яти підозрюваних у справі нападу на радницю міськголови Херсона Катерину Гандзюк зібрано набагато більше, аніж щодо Миколи Новікова, який пробув під вартою близько 2 тижнів і якого згодом визнали невинуватим.

Про це в коментарі Громадському повідомив речник Міністерства внутрішінх справ Артем Шевченко.

За словами Шевченка, ніхто не може давати гарантій, що інші підозрювані у справі дійсно винні.

«І причетні вони до нападу чи ні — вирішить все тільки суд», — наголосив Шевченко.

22 серпня підозрюваного в нападі на Гандзюк Миколу Новікова відпустили з-під варти. 16 серпня радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, на яку здійснили напад, заявила, що впевнена, що затриманий у її справі Микола Новіков — невинуватий

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у  реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

1 серпня Гандзюк перевели у лікарню Києва. Під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів. 

Також Гандзюк надали держохорону.

3 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання підозрюваного у нападі на Гандзюк.

6 серпня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід для підозрюваного Миколи Новікова. Його взяли під варту.

Пізніше поліція опублікувала фото ймовірного другого нападника на Катерину Гандзюк.

СБУ розпочало кримінальне провадження щодо замаху на вбивство херсонської активістки Гандзюк.

Також 20 серпня суд узяв під варту другого фігуранта справи про напад на Гандзюк — Віктора Горбунова.

20 серпня суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для другого фігуранта справи про напад на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк — Віктора Горбунова.

21 серпня у Херсоні суд обрав запобіжний захід ще двом підозрюваним у причетності до вчинення замаху на вбивство на радницю міськголови Херсонської міської ради Катерини Гандзюк — Сергію Торбіну та Володимиру Васяновичу.

22 липня голова Національної поліції України Сергій Князєв уточнив кількість підозрюваних у нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк. Відтак, він повідомив, що їхня кількість зросла до шести.

Поділитись: