Війна

Генштаб попросив українців не публікувати у соцмережах переміщення військових і техніки

Генштаб
Війна/Генштаб попросив українців не публікувати у соцмережах переміщення військових і техніки
Зберегти
Вигляд
Генеральний штаб Збройних сил попросив українців не публікувати у соцмережах фотографії чи відео, на яких видно місцезнаходження військової техніки чи режимні об’єкти Міністерства оборони.

Таке прохання Генштаб оприлюднив після захоплення російськими суднами українських катерів у Керченській протоці та оголошення Україною воєнного стану.

Так, громадян просять не знімати:

  • місцезнаходження військової техніки, озброєння, військового майна
  • рух колон військової техніки
  • режимні військові об’єкти Міністерства оборони України та Збройних Сил України
  • підготовку та військові навчання
  • дислокацію військ.

«У районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності», — попередили у Генштабі.

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його.

Згодом російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Росія захопила українські кораблі у Керченській протоці (СПЕЦЕФІР).

Українські правоохоронці оголосили підозру прикордонникам ФСБ Росії та російським військовим, які брали участь у нападі і захопленні українських моряків у Керченській протоці. 

26 листопада Верховна Рада підтримала запровадження воєнного стану у 10 областях України у зв'язку з агресією Росії в Азовському морі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде

Пов`язані новини