Світ

Голова Міноборони Британії заявив про зростання загрози з боку РФ

1 квітня, 2018 10:52
Світ/Голова Міноборони Британії заявив про зростання загрози з боку РФ
Зберегти
Вигляд
lead
Очільник Міністерства оборони Великої Британії Гевін Вільямсон наголосив на необхідності розвивати оброну країни через наростання загрози з боку Росії.

Очільник Міністерства оборони Великої Британії Гевін Вільямсон наголосив на необхідності розвивати оброну країни через наростання загрози з боку Росії.

Про це повідомляє The Telegraph.

«Загроза Великій Британії з боку РФ зростає. Путін використовує гібридні методи для підривного впливу на інші країни», — пише міністр.

Він також зазначачив, що вважає президента РФ Володимира Путіна причетним до «безсоромних» кібероперацій.

«Для усвідомлення небезпеки, яка йде від Москви, досить вивчити отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля в Солсбері», — наголошує Вільямсон.

За його словами, зараз фахівці Організації із заборони хімічної зброї проводять аналіз речовини, за допомогою якої було здійснено «жахливий злочин».

«Для оборони Британії необхідно продовжити розвиток, щоб протистояти цим загрозам вже завтра, щоб забезпечити безпеку нашої країни», — додав голова Міноборони Британії.

Нагадаємо, Росія заявила про висилку 13 українських дипломатів Також Росія оголосила про вислання дипломатів 23 країн у відповідь на аналогічні дії держав через справу Скрипаля.

27 березня генсек НАТО оголосив про видворення 7 російських співробітників.

26 березня Україна, США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля в Британії. 15 країн Євросоюзу заявили, що солідарні з Британією. Водночас низка країн ЄС досі не вислали російських дипломатів.

У РФ заявили, що вишлють щонайменше 60 дипломатів США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З речами на вихід: що означає видворення російських дипломатів

Раніше прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів у зв'язку з можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. Також 26 березня стало відомо, що Британія видала ордери на арешт російського капіталу сумнівного походження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Отруєння Скрипаля: чим росіяни володіють у Британії і чиї статки можуть заморозити

66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька. Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння Скрипаля.

Пов`язані новини