Канада евакуює своїх громадян з круїзного лайнера Diamond Princess, що стоїть на карантині в японському порту Йокогама через спалах китайського коронавірусу.

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ Канади.

До Канади планують повернути лише тих громадян, у яких немає коронавірусу. Після евакуації пасажирів відправлять на 14-денний карантин.

У міністерстві не вказали, коли й скількох канадців евакуюють. У повідомленні лише вказано, що уряд Канади підготував літак для евакуації.

Всього на лайнері було близько 3700 пасажирів. За останніми даними, 355 інфікованих виявили на круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії. Серед них двоє українців.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 25 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії, Індії та Африці. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.
  • В Україні наразі немає випадків інфікування, однак відомо, що двоє українців є серед інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Поділитись: