УКРАЇНА

Координатор ОБСЄ передав омбудсмену список ув'язнених, яких має відвідати на прохання бойовиків

5 жовтня, 2018 09:31
УКРАЇНА/Координатор ОБСЄ передав омбудсмену список ув'язнених, яких має відвідати на прохання бойовиків
Зберегти
Вигляд
Координатор Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Тоні Фріш передав омбудсмену Людмилі Денісовій список ув'язнених на території, підконтрольній уряду України, яких він має відвідати на прохання бойовиків.

Координатор Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Тоні Фріш передав омбудсмену Людмилі Денісовій список ув'язнених на території, підконтрольній уряду України, яких він має відвідати на прохання бойовиків.

Про це омбудсмен повідомила у своєму Facebook.

Вона зазначила, що ознайомиться зі списком ув'язнених, а її офіс перевірить місцезнаходження кожного зі списку.

Також Денісова нагадала, що Фрішу не вдалося відвідати усіх ув'язнених на тимчасово окупованих територіях українців, які були зазначені в списку.

Раніше представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко повідомила, що бойовики допустили координатора ОБСЄ в Мінській гуманітарній групі Тоні Фріша менше, ніж до половини українських заручників, утримуваних на окупованих територіях.

Безпосередньо координатор ОБСЄ у робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Тоні Фріш повідомив, що він відвідав шістьох українських заручників у тимчасово окупованому Донецьку.

Нагадаємо, Україна вимагала від Організації з безпеки і співробітництва в Європі, аби її представники зустрілися з усіма українськими заручниками в тюрмах окупованого Донбасу.

Раніше представниця гуманітарної підгрупи на переговорах у Мінську Ірина Геращенко заявила, що Кремль 4 місяці не реагує на пропозицію передачі засуджених росіян в обмін на українських заручників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ДІАЛОГИ»: Колишні полонені про життя, смерть і повернення додому

Востаннє обмін заручників відбувся 27 грудня 2017 року. Це перший за два роки та найбільший обмін. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Загострення не впливає на обмін полоненими і роботу гуманітарної групи. Інтерв'ю з учасником Мінської групи від ОБСЄ

Більше про:
# СММ ОБСЄ
# в'язні
Пов`язані новини