Світ

Манафорту прогнозують реальний термін від 7 до 10 років — журналістка

22 серпня, 2018 21:34
Світ/Манафорту прогнозують реальний термін від 7 до 10 років — журналістка
Зберегти
Вигляд
Американські експерти та юристи прогнозують, що колишній політтехнолог Дональда Трампа — Пол Манафорт — отримає реальний вирок терміном від 7 до 10 років.

Експерти та юристи у США прогнозують, що колишній політтехнолог Дональда Трампа — Пол Манафорт — отримає реальний вирок терміном від 7 до 10 років.

Про це в ефірі Громадського повідомила Тетяна Ворожко, журналістка української служби «Голосу Америки».

Зазначимо, 21 серпня суд присяжних визнав Манафорта винним за 8 пунктами звинувачення із 18. Тепер суддя Федерального суду в Александрії, штат Вірджинія, має вирішити чи ухвалювати рішення присяжних. 

За словами журналістки, ймовірніше за все, суддя схвалить вирок.

«Що стосується терміну ув'язнення, ми знаємо, що Манафорту загрожує до 80 років ув’язнення, це буде окреме слухання з приводу  того, який буде термін. Є окреме агентство, яке визначає і підраховує за певною формулою, який має бути термін. Але юристи та експерти кажуть, що реально це 7 — 10 років. Після цього будуть слухання, адвокати будуть просити менший термін, прокурори будуть, ймовірно, вимагати довшого терміну, але рішення буде приймати одноосібно суддя», — сказала Вороджко.

Вона наголосила, що прокурори уповноважені розпочати процес проти Манафорта заново. Водночас, на думку журналістки, вони не будуть цього робити

«Оскільки, було три основних звинувачення, які містились у різних пунктах. І Манафорт визнаний винним за усіма основними звинуваченнями: тобто банківське шахрайство, приховування іноземних банківських рахунків, а також ухилення від сплати податків», — пояснила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винен: Що потрібно знати про суд над Полом Манафортом

Нагадаємо, ввечері 21 серпня суд присяжних у американському місті Александрія, штат Вірджинія, визнав Пола Манафорта винним за 8 пунктами звинувачення із 18.

Нагадаємо, під час судового засідання, захист  Манафорта  відмовився викликати свідків, бо боявся, що прокуратура отримає компрометуючу інформацію під час перехресного допиту.

Сам Манафорт не скористався можливістю виступити, бо також боявся запитань від сторони обвинувачення.

Інша справа щодо Манафота буде розглядатись у суді Вашингтона у вересні 2018 року.

Раніше повідомлялось, що сторона обвинувачення завершила допит свідків у справі Манафорта. Відтак, упродовж 10 днів 27 свідків дали свідчення щодо ймовірних злочинів Манафорта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Манафорт: 10 нових фактів про головного політтехнолога Януковича

Пола Манафорта звинувачували за 18 пунктами. Більшість із них пов'язані з фінансовими махінаціями, зокрема йдеться про корупцію, відмивання грошей через іноземні рахунки, ухиляння від сплати податків, незареєстровану роботу на іноземні уряди тощо.

У фокусі справи, за якою його вперше почали судити, — це робота Манафорта на українських політиків з 2005-го по 2014 рік. Тоді він консультував «Партію регіонів» та Віктора Януковича, а також співпрацював із українськими олігархами — Рінатом Ахметовим, Сергієм Льовочкіним та іншими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Перший суд над Манафортом: українські олігархи та розкішне життя

Пов`язані новини