Херсонська активістка, радниця міського голови Катерина Гандзюк після нападу на неї погодилася співпрацювати зі слідством.

Херсонська активістка, радниця міського голови Катерина Гандзюк після нападу на неї погодилася співпрацювати зі слідством.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін повідомив, що оперативники Департаменту стратегічних розслідувань відвідали Гандзюк у лікарні. Їй у медзакладі надали охорону.

Під час зустрічі активістка погодилася співпрацювати з поліцією, зокрема, — надавати відому їй інформацію, яка допоможе розкрити злочин.

У межах оперативної наради правоохоронців Аброськіну відзвітували про роботу правоохоронців у розкритті трьох  злочинів: вбивства учасника бойових дій у Бердянську, нападу на чиновницю Херсонської міськради та замаху на вбивство депутата міськради на Дніпропетровщині.

Нагадаємо, що журналісти опублікували фоторобот нападника на херсонську активістку Гандзюк.

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International висловило обурення повідомленнями про напад на Гандзюк.

1 серпня Гандзюк перевели у лікарню Києва. Під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів. 

Також Гандзюк надали держохорону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Ситуацію із нападами на інших активістів у регіонах Громадське проаналізувало в ефірі вечірньої програми «Нині вже».

Поділитись: