Світ

Отруєння Скрипаля: РФ вимагає від Британії пояснень, чому Францію залучили до справи

1 квітня, 2018 01:01
Світ/Отруєння Скрипаля: РФ вимагає від Британії пояснень, чому Францію залучили до справи
Зберегти
Вигляд
Посольство Росії у Великій Британії звернулося до британської сторони з вимогою пояснити, на яких підставах Франція була залучена до розслідування отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Посольство Росії у Великій Британії звернулося до британської сторони з вимогою пояснити, на яких підставах Франція була залучена до розслідування отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Про це йдеться у заяві МЗС Росії.

Російське посольство направило до влади Британії список запитань, більшість із яких стосуються ролі Франції в розслідуванні.

«На якій підставі Франція була залучена до технічного співробітництва в розслідуванні інциденту, в якому постраждали російські громадяни?», — йдеться у повідомленні.

Також Москва цікавиться, які докази передавалися Франції для вивчення і проведення власного розслідування.

Нагадаємо, Росія заявила про висилку 13 українських дипломатів Також Росія оголосила про вислання дипломатів 23 країн у відповідь на аналогічні дії держав через справу Скрипаля.

27 березня генсек НАТО оголосив про видворення 7 російських співробітників.

26 березня Україна, США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля в Британії. 15 країн Євросоюзу заявили, що солідарні з Британією. Водночас низка країн ЄС досі не вислали російських дипломатів.

У РФ заявили, що вишлють щонайменше 60 дипломатів США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З речами на вихід: що означає видворення російських дипломатів

Раніше прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів у зв'язку з можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. Також 26 березня стало відомо, що Британія видала ордери на арешт російського капіталу сумнівного походження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Отруєння Скрипаля: чим росіяни володіють у Британії і чиї статки можуть заморозити

66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька. Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння Скрипаля.

Пов`язані новини