Світ

Отруєння Скрипаля: сліди нервово-паралітичної речовини знайшли в піцерії

11 березня, 2018 10:52
Світ/Отруєння Скрипаля: сліди нервово-паралітичної речовини знайшли в піцерії
Зберегти
Вигляд
Речовину нервово-паралітичної дії, якою отруїли екс-розвідника РФ Скрипаля, знайшли у піцерії, в якій він обідав з донькою.

Речовину нервово-паралітичної дії, якою отруїли екс-розвідника РФ Скрипаля, знайшли у піцерії, в якій він обідав з донькою.

Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що востаннє Скрипаль з донькою Юлією, їли в піцерії зранку 4 березня — незадовго до того, як вони з важким отруєнням потрапили до лікарні.

Усі, хто був в той час у закладі, перебувають у безпеці. Також правоохоронці не мають інформації про те, як отруйна речовина потрапила до ресторану.

Піцерію Zizzi оточили правоохоронці та експерти в рамках розслідування. Цей заклад є одним з п’яти очеплених місць у британському містечку Солсбері — будинком Скрипаля, пабом Bishopʼs Mill, місцем у парку, де знайшли Скрипаля, та цвинтарем, де поховані його дружина та син.

4 березня у Великій Британії з важким отруєнням потрапив до лікарні 66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль. З ним була його донька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отруєння екс-розвідника Скрипаля: вдова Литвиненка закликала влади країн убезпечити політичних емігрантів

Унаслідок отруєння російського розвідника у Великій Британії постраждала 21 людина.

Скрипаль та його донька перебувають у комі. Поліція Британії заявила, що Скрипаля отруїли речовиною нервово-паралітичної дії.

Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усе вказує на Росію» — британський журналіст про отруєння екс-розвідника Скрипаля.

За даними ЗМІ, Скрипаль продовжував працювати на іноземну розвідку після від'їзду з РФ.

Пов`язані новини