Перехід вітчизняної економіки від виробництва сировини до виробництво готової продукції дозволить Україні здійснити економічний прорив та зупинити міграцію населення.

Перехід вітчизняної економіки від виробництва сировини до виробництво готової продукції дозволить Україні здійснити економічний прорив та зупинити міграцію населення.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочої поїздки до Київської області, передає прес-служба уряду.

«Промисловість має відходити від давальницьких схем чи виробництва лише сировини і переходити на замкнені цикли, виробництво готової продукції і пропозиції ринку саме готових виробів», — повідомив Гройсман.

За його словами, такий підхід дозволить здійснити Україні «економічний прорив» та загальмувати міграцію персоналу.

«Звісно, людей треба повертати. І підвищення зарплат, нехай трохи менше, ніж за кордоном, і питання освіти, і інші моменти — все це будемо вирішувати», — додав Гройсман.

Раніше стало відомо, що близько 200 тисяч українців отримали «карту поляка», яка дає пільгові умови для отримання польського громадянства.

Крім цього, повідомлялось, що у Польщі постійно проживає близько 2 мільйонів українців, понад 300 тисяч — платять внески до фонду соціального страхування у Польщі.

Також повідомлялось, що у 2017 році українські заробітчани перерахували з Польщі суму, еквівалентну 4% ВВП України

У Мінсоцполітики пропонували нараховувати трудовий стаж українським мігрантам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масштаби трудової міграції в Україні загрожують економічному розвитку.

За даними Мінсоцполітики України, до 9 мільйонів українців виїжджають на сезонні заробітки закордон. При цьому ще понад 3,2 мільйони працюють та проживають закордоном на постійній основі.

Раніше в «Центрі економічних стратегій» повідомляли, що з 2001 року близько 6 мільйонів українців мігрувало закордон.

Також у Нацбанку змінили методологію розрахунку обсягу переказів українських заробітчан. Згідно з новими розрахунками у 2017 році він склав 9,3 мільярди доларів, що на 2 мільярди більше, ніж за попередніми оцінками.

Польський уряд анонсував спрощення умов працевлаштування українських трудових мігрантів та готує нову міграційну політику.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile