Адвокат кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого незаконно утримують в Сімферопольському СІЗО за звинуваченням у зберіганні боєприпасів і вибухівки, Олексій Ладін повідомив про чергове погіршення стану здоров'я політв’язня.

Про це повідомляють «Крим.Реалії».

Так, за словами адвоката, в Бекірова сталося защемлення нерву в хребті, через що він зовсім не може встати з ліжка та відчуває сильні болі в спині.

«Я спробував сьогодні відвідати Едема Бекірова в камері медчастини СІЗО, але він не зміг встати з ліжка, тому що в нього дуже сильно болить спина. Я відразу ж звернувся до медчастини. Медпрацівник до нього зайшов і Бекіров підтвердив, що в нього затиснуло нерв в хребті. Чому це сталося я наразі не можу сказати, оскільки так і не побачився з ним», — зазначив адвокат.

Раніше Європейський суд з прав людини зобов’язав уряд Росії провести незалежний медичний огляд кримськотатарського активіста Едема Бекірова.

Нагадаємо:

Едем Бекіров 1961 року народження постійно проживає у Новоолексіївці Херсонської області. У січні йому провели операцію на серці, і він змушений приймати багато ліків. Під час затримання усі його ліки залишилися у водія в машині. Крім того, Бекіров має інвалідність.

Поділитись: