Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch закликала владу Росії надати тяжкохворому кримськотатарському активісту Едему Бекірову, заарештованому в анексованому Криму за сфабрикованими звинуваченнями, негайну й адекватну медичну допомогу.

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті організації.

«Російські чиновники в Криму повинні терміново перевести активіста Едема Бекірова до лікарні для діагностики та лікування. Він повинен знаходитися в лікарні, де зможе отримати адекватну медичну допомогу, а не в камері попереднього ув’язнення», — йдеться в заяві.

Крім того, правозахисники підкреслили, що Бекіров є дуже хворим, а відтак його рідні та адвокати всерйоз хвилюються за його життя.

Раніше повідомлялось, що Бекіров написав заяву, у якій оголосив про голодування і відмову приймати ліки у разі спроби його етапування в Красноперекопськ.

Європейський суд з прав людини зобов’язав уряд Росії провести незалежний медичний огляд кримськотатарського активіста Едема Бекірова.

Нагадаємо:

Едем Бекіров 1961 року народження постійно проживає у Новоолексіївці Херсонської області. У січні йому провели операцію на серці, і він змушений приймати багато ліків. Під час затримання усі його ліки залишилися у водія в машині. Крім того, Бекіров має інвалідність.

Поділитись: