УКРАЇНА

ГПУ підтвердила закриття провадження щодо підозрюваного в нападі на Гандзюк Новікова

22 серпня, 2018 17:34
УКРАЇНА/ГПУ підтвердила закриття провадження щодо підозрюваного в нападі на Гандзюк Новікова
Зберегти
Вигляд
lead
Прокуратура Херсонської області закрила кримінальне провадження щодо підозрюваного в нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк Миколи Новікова.

Прокуратура Херсонської області закрила кримінальне провадження щодо підозрюваного в нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк Миколи Новікова.

Про це повідомив речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко у Facebook.

Прокуратура закрила провадження за відсутністю складу злочину.

Як зазначає Лисенко, слідство отримало додаткові свідчення від Новікова, які він раніше приховував. 

«У зв’язку із додатковими свідченнями, отриманими від підозрюваного громадянина Новікова, які він раніше приховував від слідства, була встановлена його непричетність до скоєння злочину по відношенню до Катерини Гандзюк», — зазначив речник.

Попередні свідчення слідством та особисто Новіковим — скасовані.

Слідство встановило, що Новіков справді перебував поблизу місця злочину, проте злочин не вчиняв.

22 серпня органи досудового розслідування області відпустили підозрюваного в нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк Миколу Новікова.

16 серпня радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, на яку здійснили напад, заявила, що впевнена, що затриманий у її справі Микола Новіков — невинуватий

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у  реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

1 серпня Гандзюк перевели у лікарню Києва. Під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів. 

Також Гандзюк надали держохорону.

3 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання підозрюваного у нападі на Гандзюк.

6 серпня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід для підозрюваного Миколи Новікова. Його взяли під варту.

22 серпня голова Національної поліції України Сергій Князєв уточнив кількість підозрюваних у нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк. Відтак, він повідомив, що їхня кількість зросла до шести.

22 серпня Херсонський міський суд вирішив взяти під домашній арешт підозрюваного в нападі на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк В'ячеслава Вишневського до 20 жовтня.

 

Більше про:
# напад
# ГПУ
Пов`язані новини