Світ

Роскомнагляд анонсував подібний до акції прихильників Telegram флешмоб

3 травня, 2018 23:18
Світ/Роскомнагляд анонсував подібний до акції прихильників Telegram флешмоб
Зберегти
Вигляд
Роскомнагляд анонсував флешмоб присвячений відмінній якості звязку на стадіонах де пройде Чемпіонат світу з футболу в 2018. Для участі у флешмобі потрібно зробити паперовий м'ячик і викинути його з вікна.

Роскомнагляд анонсував флешмоб присвячений відмінній якості зв'язку на стадіонах де пройде Чемпіонат світу з футболу в 2018. Для участі у флешмобі потрібно зробити паперовий м'ячик і викинути його з вікна.

Про це повідомляє портал «Медуза».

Як зазначає видання даний флешмоб подібний до флешмобу, який проводять прихильники месенджера Telegram, який Роскомнагляд намагається заблокувати уже протягом двох тижнів. Різниця полягає лише в тому, що прихильники месенджера кидають з вікон паперові літачки, які є символом Telegram.

Також зазначається, що Роскомнагляд закликає розпочинати флешмоб о 19:00, саме в цей час по неділям проходять акції прихильників Telegram.

Нагадаємо, 29 квітня у Росії відбулася акція на підтримку заблокованого у країні месенджера Telegram.

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

Того ж дня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній  Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду.

Роскомнагляд вимагав від Amazon та Google закрити доступ до ІР-адрес для Telegram. До цього Роскомнагляд вимагав від Apple та Google видалити Telegram

Згодом Роскомнагляд розблокував три мільйони адрес Amazon.

У країнах Європи, включно з Україною, з ночі 29 квітня, не працював або працював зі збоями месенджер Telegram. Дуров повідомив про перегрів групи серверів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи заблокують у Росії Facebook і що потрібно знати про битву за Рунет — розмова з дослідником інтернету

 

Пов`язані новини