Народна депутатка Надія Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів і повалення державної влади, оголосила про переривання голодування для проходження повторної експертизи на поліграфі.

Народна депутатка Надія Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів і повалення державної влади, оголосила про переривання голодування для проходження повторної експертизи на поліграфі.

Про це повідомила прес-служба Савченко у Facebook.

«У зв'язку з тим, що за майже два місяці слідство не надало результатів експертизи на детекторі «правди», Надією Савченко прийнято рішення перервати голодування для проходження повторної експертизи», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що захист депутатки готує клопотання для призначення психо-фізіологічного дослідження на поліграфі у державній установі.

«30 травня 2018р. — 69 діб голодного протесту Надії проти незаконного ув'язнення», — написала прес-служба.

22 травня апеляційний суд Києва залишив Савченко під вартою.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

3 квітня один з адвокатів Надії Савченко Віктор Чевгуз взяв самовідвід.

11 травня  стало відомо, що від Надії Савченко пішли обидва її адвокати — Олег Соловей та Дмитро Бугай.

Соловей зазначив, що причиною цьому стала, зокрема, і «некоректна поведінка і позиція сестри Савченко — Віри, яка втручається у робочі відносини захисників і підзахисної».

14 травня на черговому засіданні суду Савченко заявила про розірвання співпраці з адвокатами, «бо не може за них платити».

14 травня Шевченківський районний суд Києва розглядав продовження запобіжного заходу Надії Савченко. Однак, засідання перенесли через відмову Савченко від адвоката Олександра Шадрина.

15 травня суд залишив Савченко під вартою ще на два місяці.

19 травня стало відомо, що депутатка Савченко знову найняла адвокатів для захисту в суді. Ними стали Олександр Шадрін та Костянтин Глоба.

/Павло Калашник

Поділитись: