Адвокат народної депутатки Надії Савченко Олександр Шадрін заявив, що суд у справі депутатки не надав захисту доступу до матеріалів слідства попри завершення досудового розслідування.

Адвокат народної депутатки Надії Савченко Олександр Шадрін заявив, що суд у справі депутатки не надав захисту доступу до матеріалів слідства попри завершення досудового розслідування.

Про це Шадрін заявив в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«Анонсовано, що доступ до матеріалів ми отримаємо 13 серпня. Ми не розуміємо, чому 2 тижні Надія Вікторівна повинна перебувати під вартою… Якщо з одного джерела сказано, що завершено досудове розслідування, а з іншого — нам не дають матеріали», — сказав адвокат.

Також, за його словами, слідство у справі народної депутатки Надії Савченко не надало суду жодних переконливих доказів винуватості депутатки.

«Вся справа будується на якихось гіпотетичних догадках, на якихось плітках, ідеях та схожих розмовах… Йдеться лише про те, що є у відкритому доступі, все це лише медійно нам показують. Однак, у матеріалах щодо обрання запобіжного заходу жодних аудіо і відео матеріалів до цих клопотань не додається, тобто судді лише цими медійними брифінгами, лише таким тиском приймають рішення про запобіжний захід Надії», — наголосив захисник.

Адвокат Рубана Валентин Рибін також заявив, що не отримав доступу до матеріалів слідства.

Нагадаємо, 1 серпня стало відомо, що правоохоронці завершили досудове слідство у справі депутатки Савченко та екс-переговорника Рубана.

25 липня суд залишив без змін запобіжний захід для Надії Савченко у вигляді тримання під вартою до 10 вересня.

13 липня Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання прокурорів про продовження запобіжного заходу Савченко у вигляді тримання під вартою. Після цього депутатка оголосила голодування.

22 березня 2018-го Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці

Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування

29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

3 квітня один з адвокатів Надії Савченко Віктор Чевгуз взяв самовідвід.

11 травня  стало відомо, що від Надії Савченко пішли обидва її адвокати — Олег Соловей та Дмитро Бугай.

Соловей зазначив, що причиною цьому стала, зокрема, і «некоректна поведінка і позиція сестри Савченко — Віри, яка втручається у робочі відносини захисників і підзахисної».

14 травня на черговому засіданні суду Савченко заявила про розірвання співпраці з адвокатами, «бо не може за них платити». 19 травня депутатка Савченко знову найняла адвокатів для захисту в суді. Ними стали Олександр Шадрін та Костянтин Глоба.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile