УКРАЇНА

Справу нападу на херсонську активістку Гандзюк передадуть до СБУ — Луценко

3 серпня, 2018 11:52
УКРАЇНА/Справу нападу на херсонську активістку Гандзюк передадуть до СБУ — Луценко
Зберегти
Вигляд
Генеральний прокурор Юрій Луценко передасть слідство у справі нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк до центрального апарату Служби безпеки.

Генеральний прокурор Юрій Луценко передасть слідство у справі нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк до центрального апарату Служби безпеки.

Про це Луценко повідомив у Facebook.

«Відвідав постраждалу Катерину Гандзюк. Стан важкий. Але дух як завжди незламний.Почув її версії причин нападу на неї. У зв’язку з серією нападів на громадських активістів останніми днями запланував проведення координаційної наради правоохоронних структур», — заявив генпрокурор.

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International висловило обурення повідомленнями про напад на Гандзюк.

1 серпня Гандзюк перевели у лікарню Києва. Під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів. 

Також Гандзюк надали держохорону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Ситуацію із нападами на інших активістів у регіонах Громадське проаналізувало в ефірі вечірньої програми «Нині вже».

Журналісти опублікували фоторобот нападника на херсонську активістку Гандзюк.

2 серпня Гандзюк погодилася співпрацювати зі слідством.

Пов`язані новини