Світ

США поки не скасовують санкції проти Північної Кореї — Трамп

12 червня, 2018 12:09
Світ/США поки не скасовують санкції проти Північної Кореї — Трамп
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп повідомив, що санкції проти Північної Кореї не будуть скасовані доти, «доки ядерні боєголовки перестануть бути фактором».

Президент США Дональд Трамп повідомив, що санкції проти Північної Кореї не будуть скасовані доти, «доки ядерні боєголовки перестануть бути фактором».

Про це Трамп повідомив під час прес-брифінгу за результатами історичної зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином у Сінгапурі.

«(Ми) знімемо санкції тоді, коли ядерні боєголовки перестануть бути фактором (у міжнародній політиці — ред.). Санкції відіграють важливу роль, проте їх буде знято саме тоді. Наразі, санкції залишаються в силі», — заявив Трамп.

Президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», деталі якого наразі не розголосили.

Трамп також повідомив, що переговори з КНДР відбулися краще, ніж будь-хто міг очікувати.

Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином 12 червня на сінгапурському острові Сентоса.

Як повідомлялося, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин під час перемовин не відповів на запитання, чи відмовиться його країна від ядерної зброї.

На початку травня президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Згодом Трамп заявив, що що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений». 24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР продемонстрував у свої останніх заявах  «злобу і відкриту ворожнечу».

Водночас Кім Чен Ин заявив, що його зустріч з Трампом має відбутися.

1 червня Трамп підтвердив зустріч з Кім Чен Ином на саміті у Сінгапурі.

Напередодні саміту США пообіцяли «унікальні» гарантії КНДР за повне ядерне роззброєння.

Президент Дональд Трамп заявив, що він «обов’язково» запросить Кім Чен Ина до США, якщо їхні переговори на вищому рівні в Сінгапурі пройдуть добре.

5 червня у Білому домі заявили, що Трамп і Кім Чен Ин проведуть переговори на сінгапурському острові Сентоса. Як повідомлялося, організатори саміту не знають, хто заплатить за готель Кім Чен Ина.

У Держдепі зазначили, що США не оплачуватимуть номер в готелі Кім Чен Ину на саміті з Трампом у Сінгапурі.

США також відклали нові санкції проти КНДР.

Нагадаємо, лідер КНДР Кім Чен Ин прибув у Сінгапур 10 червня. Президент США Дональд Трамп прибув слідом за ним через кілька годин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи зміниться світ після зустрічі Трампа й Кім Чен Ина?

Пов`язані новини