УКРАЇНА

Суд у справі Януковича передчасно припинив допит Порошенка і оголосив перерву

21 лютого, 2018 16:23
УКРАЇНА/Суд у справі Януковича передчасно припинив допит Порошенка і оголосив перерву
Зберегти
Вигляд
Суд у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича передчасно припинив допит свідка — президента Петра Порошенка через «небажання» адвокатів допитувати свідка.

Суд у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича передчасно припинив допит свідка — президента Петра Порошенка через «небажання» адвокатів допитувати свідка.

Про це оголосив суддя Оболонського районного суду Києва Владислав Дев'ятко.

Суддя припинив допит після чергового питання захисту, яке на думку суду, було правовим і не стосувалось суті кримінального провадження.

Адвокат Януковича Віталій Сердюк запитав президента, чому під час його нещодавньої відпустки ніхто не ухвалив жодного рішення про його самоусунення.

«Захисники умисно задають питання, які не стосуються даного кримінального провадження, не бажаючи вас (Порошенка, — ред.) допитувати. Я вимушений припинити ваш допит», — сказав суддя.

Захист Януковича спробував заперечити проти рішення судді, однак він не став приймати заперечення до уваги.

Суддя оголосив перерву у справі, засідання продовжиться о 10:00, у четвер, 22 лютого.

У середу, 21 лютого, президент України Петро Порошенко надав свідчення у якості свідка на судовому засіданні у cправі про державну зраду Віктора Януковича.

В Оболонському суді Києва президента Порошенка дозволили допитати в режимі відеозв'язку.

Зокрема, Порошенко розповів про російських військових у Криму під час анексії півострова у 2014 році.

Раніше допиті у справі Януковича секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що після анексії Криму РФ планувала силою відновити владу Януковича в країні. Також Турчинов пояснив, чому російські військові захопили півострів Крим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича.

Раніше адвокати Януковича наполягали, аби суд долучив до матеріалів справи фрагмент інтерв'ю секретаря РНБО Олександра Турчинова Громадському, де той розповідає про стан армії на початку війни, зокрема під час анексії Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини