Наступне засідання по справі політв'язня Павла Гриба в російському Ростові-на-Дону орієнтовно відбудеться 18 лютого. Про це Громадському повідомив батько Павла Ігор Гриб.

«[До того часу] мають надійти висновки розслідування на заяву Павла стосовно застосування до нього слідчими в Краснодарі фізичного насилля з метою «вибиття» свідчень. Суд буде чекати результатів цього розслідування», — розповів він. 

На засіданні 1 лютого Павлу стало погано, йому викликали швидку. Павло скаржився на біль у животі та голові.

«Фельдшер зробила укол, порекомендувала хоча б на 15 зробити перерву і потім судове засідання продовжилося», — сказав Ігор Гриб. 

Він також додав, що на засіданні адвокат та Павло подали матеріали обстеження Павла в ростовській клініці, а також висновок українського професора Василя Притули щодо стану здоров’я Павла. Як каже Ігор Гриб, суд ці матеріали приклав до справи, але рішення ніякого не прийняв.

Раніше батько політв'язня, Ігор Гриб, повідомив, що у 20-річного українського політв'язня Павла Гриба, якого незаконно утримують у Росії, ймовірно виявили симптоми хвороби Альцгеймера.

Раніше українська омбудсмен заявила, що політв'язень Гриб потребує негайної операції на серці.

29 січня Росія відмовила українському консулу у наданні дозволу на відвідування Павла Гриба. 

Під час засідання 24 січня політв'язню Павлу Грибу викликали швидку допомогу через стан здоров'я.

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року суд відмовився відпустити політв’язня Гриба з СІЗО під домашній арешт за станом здоров’я. Наглядова комісія в РФ назвала умови СІЗО придатними для утримання Павла

Раніше на суді у справі Гриба свідок з боку обвинувачення частково відмовилася від своїх попередніх слів та дала свідчення на користь українця. Двоє свідків у справі українського політв’язня Павла Гриба не змогли пояснити розбіжності у своїх свідченнях на стадії слідства та під час судового засідання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом

Поділитись: