У Держдепі Сполучених Штатів підтримали заяву Великої Британії та допустили, що до отруєння екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля причетна Росія.

У Держдепі Сполучених Штатів підтримали заяву Великої Британії та припустили, що до отруєння екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля причетна Росія.

Про це йдеться на сайті відомства.

З приводу цього держсекретар США Рекс Тіллерсон поспілкувався телефоном з міністром закордонних справ Британії Борисом Джонсоном.

У Держдепі наголосили, що в повній мірі довіряють розслідуванню Великої Британії та її оцінкам того, що Росія, ймовірно, причетна до отруєння Скрипаля.

«Такого роду напад — спробу вбивства приватного громадянина — не можна виправдати. Ми обурені, що Росія, здається, знову причетна до цього. В України, Сирії, а тепер і в Британії Росія продовжує бути безвідповідальною силою нестабільності у світі, відкрито нехтує суверенітетом інших держав та життям своїх громадян», — ідеться в заяві Держдепу.

Раніше прем'єр-міністерка Британії Тереза Мей заявила, що «Росія ймовірно несе відповідальність за отруєння Скрипаля».  

Мей дала Росії 36 годин на роз'яснення «як речовина, використана проти Сергія Скрипаля та його дочки, потрапила до Британії».

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова назвала  «цирковим шоу в британському парламенті» заяву Терези Мей.

4 березня у Великій Британії з важким отруєнням потрапив до лікарні 66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль. З ним була його донька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля: що відомо

Унаслідок отруєння російського розвідника у Великій Британії  постраждала 21 людина.

Скрипаль та його донька наразі перебувають у комі. Поліція Британії заявила, що Скрипаля отруїли речовиною нервово-паралітичної дії. Daily Mail із посиланням на джерела в поліції зазначила, що екс-розвідника РФ Скрипаля могли отруїти за допомогою букету квітів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усе вказує на Росію» — британський журналіст про отруєння екс-розвідника Скрипаля.

Поділитись: