Колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля і його доньку Юлію могли отруїти за допомогою букета квітів, який вони принесли на могилу дружини Скрипаля.

Колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля і його доньку Юлію могли отруїти за допомогою букета квітів, який вони принесли на могилу дружини Скрипаля.

Про це пише Daily Mail із посиланням на джерела в поліції.

Наразі букет перевіряють на наявність отруйних речовин.

Згідно з повідомленням, Скрипаль із донькою відвідали могилу Людмили Скрипаль за кілька годин до того, як вони знепритомніли в торговому центрі в Солсбері. Перед цим поліція озвучила версію, що отрута потрапила в організми потерпілих за кілька годин до того, як вона почала діяти.

Нагадаємо, 10 березня британська поліція оточила цвинтар, де поховані родичі отруєного Скрипаля.

Раніше повідомлялося, що сліди нервово-паралітичної речовини, якою був отруєний колишній російський офіцер ГРУ Сергій Скрипаль, виявили в піцерії, де він і його дочка обідали.

4 березня у Великій Британії з важким отруєнням потрапив до лікарні 66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль. З ним була його донька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отруєння екс-розвідника Скрипаля: вдова Литвиненка закликала влади країн убезпечити політичних емігрантів

Унаслідок отруєння російського розвідника у Великій Британії постраждала 21 людина.

Скрипаль та його донька перебувають у комі. Поліція Британії заявила, що Скрипаля отруїли речовиною нервово-паралітичної дії.

Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усе вказує на Росію» — британський журналіст про отруєння екс-розвідника Скрипаля.

За даними ЗМІ, Скрипаль продовжував працювати на іноземну розвідку після від'їзду з РФ.

Поділитись: