Війна / Крим

У Фонді соцстрахування пообіцяли, що воєнний стан не вплине на виплати

Війна/Крим/У Фонді соцстрахування пообіцяли, що воєнний стан не вплине на виплати
Зберегти
Вигляд
Фонд соціального страхування України під час воєнного стану буде здійснювати усі види матеріального забезпечення, страхових виплат і послуг у нормальному режимі.

«Усі види матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних і соціальних послуг, що фінансуються Фондом соціального страхування України, в умовах воєнного стану будуть надаватись безперебійно та в повному обсязі», — заявили у Фонді.

Нагадаємо, міністр інфрастуктури Володимир Омелян заявив, що у зв’язку з введенням воєнного стану в 10 областях залізниця переходить на особливий режим роботи. Крім цього, у міністерстві обіцяють посилити охорону і оборону об’єктів інфрастуктури.

Верховна Рада підтримала запровадження воєнного стану у 10 областях України у зв'язку з агресією Росії в Азовському морі. Воєнний стан почне діяти з 9:00 ранку 28 листопада і триватиме 30 днів, тобто до 27 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде

Пропозиція про запровадження воєнного стану виникла після того, як 25 листопада російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці. Загалом на трьох українських катерах було 23 військових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

Зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. З екіпажу ніхто не постраждав.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію.

Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.

Українські кораблі почали виходити з Керченської протоки, але російські кораблі переслідували їх та погрожували застосувати зброю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося

/Лев Коротаєвський

Пов`язані новини