В Оболонському суді слухають справу про держзраду екс-президента України Віктора Януковича.

У справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича з'явився новий адвокат. Захищатиме президента-утікача буде Олександр Горошинський — він представляє інтереси екс-«беркутівців» у справах про злочини на Майдані.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського із зали суду.

Горошинський попросив у суду три місяці на ознайомлення з матеріалами справи та підготовку до дебатів.  Саме він вийшов на так званих «грузинських снайперів».

Чотири адвокати із юридичної компапнії Аver lex відсьогодні не представляють інтереси Януковича. Вони написали заяву на звільнення. Тепер лишилися три адвокати — Олександр Байдик, Юрій Рябовол та Горошинський. При цьому Байдик і Горошинський заявили клопотання про відвід Рябовола. Вони вважають, що він працює на обвинувачення.

Нагадаємо, 16 серпня у приміщенні Оболонського суду Києва сталася бійка між адвокатами екс-президента Віктора Януковича та поліцією.

Платні адвокати колишнього президента Віктора Януковича заблокували зал і не пускали державного захисника Юрія Рябовола на засідання суду. Троє адвокатів на чолі з Віталієм Сердюком заблокували вхід в зал.

Після цього Київська місцева прокуратура №5 відкрила кримінальне провадження проти платних адвокатів екс-президента Віктора Януковича через перешкоджання його державному захиснику.

16 серпня прокурори попросили для Януковича 15 років позбавлення волі.

Прокурор пояснив, чому попросив для Януковича 15 років, а не довічне ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Якби була можливість довічного, ми б вимагали довічне»: прокурор про справу щодо держзради Януковича

Раніше повідомлялося, що суд у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича перейшов до судових дебатів.

1 серпня суд ухвалив рішення про призначення екс-президенту нового безкоштовного адвоката замість Овсяннікова, який тричі залишав заасідання.

Нагадаємо, суд також викликав Януковича на дебати.

Раніше повідомлялося, що Януковича планує захищати новий адвокат, який представляв інтереси «беркутівців».

31 липня адвокати Януковича заявили про відвід суддів і прокурорів у справі щодо державної зради, після чого покинули судове засідання.

30 липня Верховний суд України відмовився перевести справу про державну зраду Януковича з Оболонського районного суду Києва до іншого та забезпечити його участь у засіданнях.

Цього ж дня адвокати у справі держзради Віктора Януковича не прийшли на суд, засідання перенесли на вівторок 31 липня.

Раніше повідомлялося, що суд у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича перейшов до судових дебатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Транспорт від Добкіна та 8 пересадок: як тікав Янукович — свідчення охоронців

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікача Віктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile