УКРАЇНА

Україна ініціювала дебати в ПАРЄ про невизнання «виборів» у Криму

21 березня, 2018 12:47
УКРАЇНА/Україна ініціювала дебати в ПАРЄ про невизнання «виборів» у Криму
Зберегти
Вигляд
Віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв подав заявку на проведення дебатів з питання невизнання російських «виборів» в анексованому Криму на квітневій сесії Асамблеї у Страсбурзі.

Віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв подав заявку на проведення дебатів з питання невизнання російських «виборів» в анексованому Криму на квітневій сесії Асамблеї у Страсбурзі.

Про це Ар’єв розповів проекту «Радіо Свобода» «Крим.Реалії».

«Очевидно, Україна повинна звертатися до міжнародного співтовариства, щоб засудити незаконні вибори на анексованому півострові. Принаймні я, як глава делегації в ПАРЄ, вже подав заявку на проведення поточних дебатів на квітневій сесії в Страсбурзі», — зазначив він.

«Але, очевидно, ми можемо віддати перевагу підтримці термінових дебатів з розширеної тематики щодо Росії, якщо таке подання на розширену тематику зробить делегація Великої Британії», — зауважив Ар’єв.

Комітет Верховної Ради з закордонних справ підготує альтернативний проект заяви про невизнання «виборів» президента РФ в анексованому Криму.

Нагадаємо, в анексованому Криму понад 90% кримських татар бойкотували незаконні вибори президента Росії.

У Росії заявили, що за Путіна в анексованому Криму  «віддали» понад 90% голосів.

18 березня у Росії відбулися вибори президента країни. День виборів призначили на день анексії Криму. Україна закликала світ не визнавати результатів таких виборів, також в Україні не допускали росіян до участі в голосуванні. 

На незаконних виборах президента РФ в анексованому Криму фіксували низьку явку. Також повідомлялося, що на кримських татар чинили тиск.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін за допомогою Криму намагається виправдатися перед росіянами — правозахисник.

На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін, за даними екзит-полів, отримав понад 70% голосів виборців. Таким чином це може бути його вже четвертий президентський термін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У нас тут нудно, посадили всього кілька людей» — як Липецьк голосував на виборах президента РФ  (РЕПОРТАЖ).

Зазначимо, що вибори в Росії відбувалися з масовими порушеннями. Зокрема, оприлюднено десятки відео з вкиданням бюлетенів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну

Явка на виборах за дві години до закриття дільниці, за даними ЦВК, в цілому по Росії склала 59,93%.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вибори є — вибору нема: як блокували посольство РФ (ФОТОРЕПОРТАЖ).

 

Пов`язані новини