Кабінет міністрів України ухвалив постанову, якою пом’якшив вимоги до заборгованості компанії, що надають послуги з теплопостачання населенню. Зокрема, там зменшили розмір розрахунків за боргами таких підприємств за попередні періоди з 90% до 78%, а для державних ТЕЦ — до 60%.

Це означає, що теплопостачальники тепер повинні сплатити хоча б 78% свого боргу перед Нафтогазом за спожитий газ для того, аби підписати нову угоду та розпочати опалювальний сезон. Раніше таким компаніям потрібно було погасити щонайменше 90% боргів.

Нові вимоги діятимуть тимчасово — з 1 грудня 2018 року до 1 квітня 2019 року.

Напередодні у Кабміні закликали теплогенеруючі компанії погасити свої борги перед Нафтогазом та ввімкнути опалення у будинках.

У Нафтогазі повідомляли, що проблеми з забезпеченням газу мають 22 теплопостачальники з 1146.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 10 запитань про опалення: міста без тепла, бо постачальники заборгували Нафтогазу мільярди

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині учні 38 шкіл залишаються на вимушених канікулах через відсутність опалення.

Нагадаємо, у херсонських школах зупинили навчання через відсутність опалення.

12 листопада у Кривому Розі містяни підпалили шини під офісом «Криворіжгаз» через відсутність опалення. Та вже наступного дня в місті запрацювали всі котельні. Через відсутність опалення поліція відкрила кримінальне провадженняНафтогаз звинуватив облгаз, який контролює український олігарх Дмитро Фірташ, у зриві опалювального сезону в Кривому Розі.

13 листопада місцева влада Шепетівки пообіцяла підключити до опалення всі житлові будинки міста.

Поділитись: