УКРАЇНА

Захист планує просити про повторний допит Порошенка у справі Януковича

21 лютого, 2018 15:56
УКРАЇНА/Захист планує просити про повторний допит Порошенка у справі Януковича
Зберегти
Вигляд
Захист екс-президента Віктора Януковича буде просити про повторний допит в Оболонському райсуді Києва президента Петра Порошенка у якості свідка у справі про держзраду Януковича.

Захист екс-президента Віктора Януковича буде просити про повторний допит в Оболонському райсуді Києва президента Петра Порошенка у якості свідка у справі про держзраду Януковича.

Про це після засідання суду заявив адвокат Януковича Вітілій Сердюк, передає кореспондентка Громадського.

«Ми будемо заявляти клопотання про повторний виклик і допит у якості свідка Петра Олексійовича Порошенка. Ми думаємо, у нього звільниться ще декілька годин часу у дуже завантаженому графіку і відповісти на питання як захисту, так і обвинуваченню», — сказав адвокат.

Водночас захисник висловив впевненість, що «владою було зроблено все, щоб максимально звузити допит і звести його тільки до палкої промови».

У середу, 21 лютого, президент України Петро Порошенко надав свідчення у якості свідка на судовому засіданні у cправі про державну зраду Януковича. Порошенка дозволили допитати в режимі відеозв'язку.

Однак суд передчасно припинив допит Петра Порошенка «через небажання адвокатів допитувати свідка».

Раніше допиті у справі Януковича секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що після анексії Криму РФ планувала силою відновити владу Януковича в країні. Також Турчинов пояснив, чому російські військові захопили півострів Крим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича.

Раніше адвокати Януковича наполягали, аби суд долучив до матеріалів справи фрагмент інтерв'ю секретаря РНБО Олександра Турчинова Громадському, де той розповідає про стан армії на початку війни, зокрема під час анексії Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини