Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що законопроекти щодо скасування е-декларування для громадських організацій  розглянуть 1 березня.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що законопроекти щодо скасування е-декларування для громадських організацій  розглянуть 1 березня.

Про це Парубій сказав на погоджувальній раді 26 лютого.

«Питання про скасування декларування громадськими діячам —  6674 та 6675 — стоять на четвер у першій половині дня», — сказав Парубій.

Спікер також наголосив, що нардепи встигнуть їх розглянути.

«Я впевнений, що ми до них дійдемо, розглянемо. І впевнений, що зал підтримає ці пропозиції», — сказав Парубій.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чому Порошенко не хоче скасовувати декларування ГО та як зміняться автобусні перевезення

Раніше замість обов'язкової подачі декларацій, президент Петро Порошенко запропонував громадським активістам обов'язкове звітування.

Нагадаємо, правозахисники розкритикували ухвалений парламентом та підписаний президентом закон «Про запобігання корупції», який, зокрема, зобов'язує антикорупційні організації та активістів подавати щорічні декларації про доходи.

Нагадаємо, 8 липня Порошенко відправив до Ради закони щодо скасування е-декларування ГО. Разом з тим, Порошенко пропонує посилити норми звітування ГО до Податкової.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поганий і ще гірший: що пропонує президент  замість е-декларування для ГО в законопроектах № 6674 та №6675. 

Правозахисники назвали пропозиції Порошенка дискримінаційними.     

Раніше депутати не підтримали розгляд пропозиції президента про додаткові звіти для ГО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Благодійні спонсори»: чому СБУ підозрює гуманітарні фонди у фінансуванні тероризму.

Раніше понад 30 громадських, правозахисних та благодійних організацій приєдналися до заяви проти тиску влади на громадянське суспільство.

Поділитись: