Світ

«Здається, це була Росія»: Трамп прокоментував отруєння Скрипаля в Британії

13 березня, 2018 20:03
Світ/«Здається, це була Росія»: Трамп прокоментував отруєння Скрипаля в Британії
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп виступив на підтримку версії Великої Британії, яка вважає, що Росія причетна до отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.

Президент США Дональд Трамп виступив на підтримку версії Великої Британії, яка вважає, що Росія причетна до отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.

Про це пише CNN.

«Здається, це була Росія, враховуючи всі зібрані докази. Здається, вони (британці — ред.) вважають, що це була Росія, і я безумовно прийму такий висновок як факт», — сказав Трамп.

При цьому президент США зазначив, що Штати все ще повинні розібратися у фактах, які стосуються отруєння у Солсбері, перш ніж когось звинувачувати.

Трамп також повідомив, що у вівторок поговорить із прем'єр-міністеркою Британії Терезою Мей про інцидент (отруєння Скрипаля — ред.).

Раніше у Держдепі США підтримали заяву Великої Британії та припустили, що до отруєння екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля причетна Росія.

Нагадаємо, 12 березня, виступаючи перед британськими депутатами, прем'єрка Британії Тереза Мей заявила, що Росія «імовірно несе відповідальність» за отруєння Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Мей дала Росії 36 годин на роз'яснення «як речовина, використана проти Сергія Скрипаля та його дочки, потрапила до Британії».

14 березня британський уряд детально розгляне відповідь російської держави, і якщо вона не заслуговуватиме на довіру, застосує санкції проти Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усе вказує на Росію» — британський журналіст про отруєння екс-розвідника Скрипаля

12 березня Путін уперше прокоментував отруєння розвідника Скрипаля. Раніше від імені Кремля заяви щодо справи Скрипаля робив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова назвала «цирковим шоу в британському парламенті» заяву Терези Мей про ймовірну причетність Росії до отруєння Скрипаля. 

Внаслідок отруєння російського розвідника Сергія Скрипаля в місті Солсбері, Вілтшир, у Великій Британії постраждала 21 людина. Скрипаль та його донька перебувають у комі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька.

Пов`язані новини