Адвокатка відвідала наймолодшого українського моряка: на його прохання «Русское радио» змінили на «Європу плюс»
Адвокатка Олександра Маркова відвідала в СІЗО «Матроська тиша» наймолодшого українського моряка Андрія Ейдера, захопленого Росією після нападу в Керченській протоці.
Вона повідомила, що на його прохання йому вимкнули «Русское радио».
«І так, «Русское радио» сьогодні ж йому змінили на «Європу плюс». Після попередніх публікацій у ЗМІ щодо радіо він жартує та сподівається, що не зіпсував «Русскому радио» рейтинги», — написала адвокатка.
Щодо стану здоров'я моряка адвокатка зазначила, що йому ще не видалили уламок з ноги, проте він «приходить у себе».
«Приходить у себе, може пересуватися (і йому навіть не потрібні милиці, але кульгає) і виглядає досить бадьоро, не втрачає почуття гумору», — написала Маркова.
11 грудня українські дипломати відвідали шістьох українських моряків, які перебувають у СІЗО Москви «Лефортово».
Раніше адвокат Микола Полозов повідомив, що командир захоплених Росією українських моряків відмовився визнати провину.
5 грудня стало відомо, що троє українських моряків, які були поранені під час атаки росіянами українських кораблів, перебувають у лікарні слідчого ізолятора №1 по Москві, так званої «Матроської тиші». Двом військовослужбовцям накладений гіпс, під час нападу РФ вони дістали осколкові поранення.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Хотів дочекатися кінця війни і тоді піти на пенсію»: історія полоненого моряка буксира «Яни Капу»
Раніше Денісова повідомила, що російська омбудсменка Тетяна Москалькова заявляє, що двоє з поранених українських моряків вжевиходять на прогулянки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося
Нагадаємо, при виході з Керченської протоки російські кораблі відкрили прицільний вогонь по українських кораблях, які вже поверталися до Одеси, так і не отримавши інформації про можливості проходження через протоку. РФ захопила в полон 24 українських військовослужбовців. Троє з них дістали поранення. Українців звинуватили в незаконному перетині кордону РФ (ч. 3 ст. 322 КК Росії, покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років). Усі полонені були заарештовані так званим «судом» у Криму, їх перевезли до московських слідчих ізоляторів «Лефортово» і «Матроська тиша».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Керченські бранці: що відомо про українських моряків, яких захопили російські військові
26 листопада Верховна Рада підтримала запровадження воєнного стану у 10 областях України у зв'язку з агресією Росії в Азовському морі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як в Україні впроваджують воєнний стан (ОНЛАЙН)
30 листопада Україна обмежила в'їзд росіянам чоловічої статі віком від 16 до 60 років. Ця заборона діятиме на час воєнного стану, до 26 грудня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Летіть додому, в країні воєнний стан»: що кажуть росіяни про заборону в’їзду до України
2 грудня у Петербурзі відбулись акції на підтримку українських моряків, захоплених РФ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде