Телеканал Британської служби мовлення BBC One оприлюднив трейлер серіалу «Отруєння в Солсбері» («The Salisbury Poisonings»). Його сюжет ґрунтується на подіях березня 2018 року, коли колишнього агента російського Головного розвідуправління (ГРУ) Сергія Скрипаля намагалися отруїти нервово-паралітичним газом «Новічок».

В описі трейлера зазначено, що «Отруєння в Солсбері» — це «історія про те, як звичайні люди зреагували на кризу, що підкралася до дверей їхніх будинків». Творці серіалу описують його ідею як «рядовий героїзм» — тобто незвичайні вчинки звичайних людей.

Як повідомляє Deadline, серіал складатиметься з трьох серій, які покажуть на BBC One 14-16 червня.

«Це історія про згуртування людей і вияв найкращих якостей британських держслужбовців у час, коли країна була на зламі», — говорить співавтор сценарію Адам Патерсон.

Нагадаємо:

Сергій Скрипаль — полковник російської військової розвідки у відставці. У 2006 його засудили до 13 років в’язниці за звинуваченням у шпигунстві на користь Британії. Росія заявляла, що він передавав Лондону інформацію про російських секретних агентів в Європі. У 2010 у складі групи з чотирьох ув’язнених Скрипаля обміняли на звинувачених США у шпигунстві 10 осіб. Згодом Скрипаль переїхав жити у Велику Британію.

Поділитись: