Влада Китаю закрила для туристів частину Великої китайської стіни у зв'язку з поширенням нового коронавірусу.

Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що деякі ділянки Великої стіни будуть закриті з суботи, 25 січня, на перевалі Цзюйюн, біля Пекіна. У деяких місцях у відвідувачів будуть вимірювати температуру. Крім цього, Міністерство культури і туризму Китаю закликало туристичні агентства призупинити продаж турпакетів по країні та за її межами.

Також в Пекіні закрили відомі храми, у тому числі храм Лами, а також Заборонене місто, що є найвідомішою туристичною пам'яткою столиці.

Раніше Китай закрив на карантин місто Ухань, в якому проживає 11 мільйонів людей, аби не допустити поширення смертельного коронавірусу.

Також повідомлялось, що кількість загиблих унаслідок нового вірусу в Китаї зросла до 26.

Нагадаємо:

  • Спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, зафіксували в китайському місті Ухань (провінція Хубей) у грудні 2019 року.
  • 20 січня Національна комісія з охорони здоров’я Китаю вперше офіційно підтвердила, що інфекція може передаватися від людини до людини.
  • Вірус вже зафіксували за межами Китаю, зокрема в ТаїландіЯпоніїПівденній КореїСША, Сінгапурі, В'єтнамі, Саудівській Аравії, а також ймовірно в Росії
  • Через спалах захворювання Всесвітня організація охорони здоров'я вирішила поки не оголошувати надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: