Київенерго відключило опалення в Нафтогазі та ще близко 500 будинках столиці
Публічне акціонерне товариство Київенерго 3березня відключило опалення уцентральному офісі Нафтогазу України тащеблизько 500будинків.
Публічне акціонерне товариство Київенерго 3 березня відключило опалення у центральному офісі Нафтогазу України.
Про це повідомили у прес-службі компанії.
На сьогодні від централізованого опалення вже відключили майже 500 будинків.
Насамперед, постачання тепла припиняють адміністративним будівлям, потім — житловим будинкам, дитсадкам, школам і лікарням.
У Київенерго нагадали, що юридичні особи, житлово-будівельні комплекси (ЖБК) та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) можуть подати заявку на відключення від теплоносія у будь-який час.
Масове відключення столичних будинків від централізованого опалення компанія розпочне після розпорядження КМДА про завершення опалювального сезону.
Згідно з чинним законодавством, підставою для відключення є середня температура повітря вище + 8°С протягом 3-х діб поспіль.
Раніше Нафтогаз звернувся до Київенерго з проханням відключити опалення в офісі компанії та закликав українців долучитися до їхньої ініціативи.
2 березня прем'єр Гройсман повідомив, що Україні не вистачає десятків мільйонів кубів газу на добу через недотримання російським Газпромом умов поставок за рішення Стокгольмського суду. Також він розкритикував дії Нафтогазу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Газові мільярди: чи закінчився двобій Нафтогазу та Газпрому
2 березня в Україні запровадили тимчасове обмеження на споживання газу для компаній. Тоді ж Нафтогаз закликав українців зменшити температуру в приміщеннях на один градус в день і на два — вночі. Крім того президент Порошенко закликав українців економити газ та долучатися до ініціативи «Прикрути».
Водночас, 2 березня, Нафтогаз розпочав закупівлю газу у Польщі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко: Контракт між Нафтогазом і Газпромом не може розриватись в односторонньому порядку
28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу до Газпрому за позовом на транзит газу на суму 4,673 мільярда доларів США. Таким чином, за результатами двох арбітражів між компаніями на поставку і транзит газу російський Газпром повинен доплатити НАК $2,56 мільярди. Після цього Газпром повернув Нафтогазу предплату за газ і відмовився постачати його. 2 березня Газпром заявив про намір розірвати контракти з Нафтогазом на транзит газу.
- Поділитися: