У Харківській області немає підстав скасовувати святкові заходи до новорічних свят через запроваджений у регіоні воєнний стан.

Про це заявив керівник Департаменту мобілізаційної роботи з правоохоронцями Харківської облдержадміністрації Олексій Максимов.

«Станом на сьогодні ситуація абсолютно стабільна і наші правоохоронні органи здатні забезпечити безпеку громадян та антитерористичний захист. Тому сьогодні ми готуємося до свят у штатному режимі», — сказав Максимов.

Однак він не виключив, що в разі погіршення оперативного стану у програму святкових заходів можуть внести зміни.

«Якщо ми будемо бачити загрози, то будемо діяти шляхом посилення заходів безпеки. По-друге, внесемо якісь корективи», — додав Максимов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як в Україні впроваджують воєнний стан (ОНЛАЙН)

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося

Згодом російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Усіх українців взяли від варту на 2 місяці. Їх звинуватили у незаконному перетині кордону Російської Федерації в Чорному морі. 29 листопада українців вивезли до СІЗО Москви.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

Через агресію Росії в морі в Україні запровадили воєнний стан у 10 областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде

У межах воєнного стану Державна прикордонна служба посилила вимоги до в'їзду росіян в Україну. Зокрема, заявила, що не пропускатиме чоловіків 16-60 років. Пізніше прикордонники пояснили, за яких умов росіян можуть пускати в Україну.

Поділитись: